Ця кришталева підвісна люстра в елегантному металевому корпусі кольору хром стане вишуканим доповненням до сучасного інтер’єру. Дизайн представлений металевим хромованим кільцем діаметром 30 см, який прикрашений підвісками із прозорого каміння (висота корпусу з підвісками - 10 см). Люстра оснащена вбудованими світлодіодами з трьома режимами освітлення + нічник – теплим, нейтральним і холодним, що дає змогу змінювати атмосферу приміщення за настроєм. Потужність – 30 Вт, з яких 15 Вт на тепле і холодне світло, а 3 Вт - нічник. При ввімкненому освітленні світло чудово розсіюється через каміння, додаючи інтер’єру нотки розкоші та магії. Загальна висота люстри регулюється оптимально від 60 до 100 см, що дозволяє легко адаптувати її до різних просторів. Модельний ряд представлений варіантами: на одне кільце (Ø 30, 40, 50, 60 та 80 см) на два кільця (60+40 см та 80+60 см) на три кільця (80+60+40 см) видовжена овальна форма (80х38 см) видовжена пряма форма (80х5 см) Ці люстри стануть чудовим вибором для вітальні, їдальні або спальні, виступаючи ефектним акцентом і підкреслюючи стиль як класичного, так і сучасного інтер’єру.
| Колір кришталю | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х5 см |
| Потужність, Вт | 30w |
| Діаметр кільця | 30 см |
| Наявність пульта д/у | є |
| Режим нічника | Є |
| Форма | Кільце |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 30 |
| Висота | 10 |
| Довжина | 30 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!