Кільцева біла люстра з 9 прозорими плафонами Ø 60 см
Артикул: ID-681
Під замовлення
Нова серія люстр, що поєднує елегантність сучасного дизайну з класичними нотками, додаючи інтер’єру вишуканості. Основний акцент – скляні плафони двох розмірів діаметром 10 та 12 см, розташовані навколо металевого кільця. У серії представлені варіанти із білим, чорним або латунним корпусом в поєднанні із білими або прозорими плафонами. Також люстри доступні у 3-х комплектаціях: 9 плафонів (12 см - 4 шт, 10 см - 5 шт), кільце 40 см, загальний діаметр 60 см 14 плафонів (12 см - 6 шт, 10 см - 8 шт), кільце 55 см, загальний діаметр 75 см 18 плафонів (12 см - 8 шт, 10 см - 10 шт), кільце 73 см, загальний діаметр 95 см Всі плафони мають цоколь G9, що забезпечує легку заміну ламп і вибір джерел світла. Висота люстри регулюється, що робить її універсальною для приміщень з різною висотою стелі. Ця серія люстр чудово підходить для різних типів інтер’єрів. Їх можна використовувати як у вітальні або спальні, так і в обідніх залах чи холах. Люстри ефектно виглядають як окремо, так і в поєднанні з іншими світильниками в одному приміщенні, надаючи йому завершеного та гармонійного вигляду.
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Цоколь | G9 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Бренд | LineF |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Кількість ламп | 9 |
| Серія | BM 62 |
| Діаметр кільця | 40 см |
| Форма | Кільце |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Діаметр корпусу | 60 |
| Ширина | 60 |
| Довжина | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!