Хвилеподібна люстра у чорному корпусі довжиною 120 см
Артикул: ID-141
Під замовлення
РОЗМІР КОРПУСУ (СМ):
4 145 грн
Видовжена хвилеподібна LED люстра у чорному корпусі в 2-х розмірах (довжинах корпусу): 100 та 120 см. Розмір світлового корпусу: 100х20х20 см або 120х20х20 см Люстра має 3 режими освітлення. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 42 Вт (21 Вт тепле та холодне світло) 50 Вт (25 Вт тепле та холодне світло)
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Підключення | Через блок |
| Бренд | LineF |
| Розмір стельової основи | 45х6х2 см |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Серія | H 26L |
| Потужність, Вт | 50 |
| Форма | Прямокутник |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Довжина корпусу | 120 |
| Ширина | 20 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!