Хромована каскадна люстра із кришталевими плафонами
Артикул: ID-3532
Під замовлення
10 995 грн
лампочки в комплекті
| Кількість ламп | 10 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 230 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Цоколь | G4 |
| Розмір плафона | 10 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розмір монтажної планки | 47 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір упаковки | 62х62х18 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!