| Світлова температура | 3000К |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 62 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 7 |
| Розмір упаковки | 41х27х21 см |
| Вага (кг) | 1 |
| Ширина | 16 |
| Висота | 35 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!