Каскадний світильник на 15 чорних підвісів
Артикул: ID-3534
Під замовлення
11 295 грн
Каскадний світлодіодний світильник на 15 чорних підвісів у металевому корпусі.
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Потужність, Вт | 47 w |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Серія | 9426 BK |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!