Каскадний світильник A-TUBE NANO у чорному корпусі
Артикул: ID-2686
Під замовлення
14 765 грн
11 812 грн
Каскадний світильник A-TUBE NANO у чорному металевому корпусі на 7 підвісних трубок із вбудованими світлодіодами (нейтральне денне світло 4000К). Загальний діаметр світильника 85 см. Потужність 23 Вт.
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Потужність, Вт | 23 w |
| Світлова температура | 4000К |
| Розмір стельової основи | 50х4 см |
| Ширина | 85 |
| Довжина | 85 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!