Каскадний підвісний світильник з кришталевими пластинами
Артикул: ID-4022
Під замовлення
11 345 грн
Каскадний сучасний підвісний світильник з кришталевими видовженими пластинами в корпусі метал кольору латунь Рекомендуємо на площу 20-28 м кВ
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Цоколь | E14 |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 12 |
| Розмір упаковки | 85х40х21 см |
| Вага (кг) | 15 |
| Ширина | 65 |
| Довжина | 65 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!