Каскадна срібна люстра Nature із імітацією засніжених гір у 2-х діаметрах
Артикул: ID-3531
Під замовлення
14 195 грн
Неперевершена модель каскадної люстри Nature із імітацією засніжених гір представлена у 2-х кольорах корпусу (хром та чорний) та у 2-х діаметрах: 44 см (9 підвісів - потужність 30Вт) 60 см (15 підвісів - потужність 54Вт)
| Кількість ламп | 9 |
| Потужність, Вт | 30Вт |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 48 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Серія | 9618 |
| Ширина | 44 |
| Довжина | 44 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!