Інноваційний настінний світильник у неоном 60 см
Артикул: ID-376
В наявності
2 455 грн
2 087 грн
Інноваційний настінний світильник у 2-х розмірах: 80 та 100 см (довжина неону 60 см і 80 см). Однією з переваг цього світильника є можливість кріплення як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні, створюючи необхідні форми та розміри. Світильник має нейтральне денне світло і кріпиться в двох точках за допомогою монтажної планки.
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Потужність, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Бренд | LineF |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Серія | JU 22 BK |
| Довжина корпусу | 80 |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Довжина | 80 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!