Геометричний світильник з чіткими лініями корпусу
Артикул: ID-3197
Під замовлення
8 245 грн
Витончений, геометричний світильник з чіткими, рівними лініями корпусу та ріжків, що мають регулюючий механізм Завдяки фіксуючому механізму ріжки регулюються вверх та вниз 6 плафонів оптимально на площу до 20 м кВ
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 10 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 12 |
| Вага (кг) | 8.3 |
| Ширина | 110 |
| Висота | 80 |
| Довжина | 110 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!