Бра у флористичних мотивах, дизайн якого нагадує світловий шар оповитий металевими квітами гортензії, що розміщений на металевій основі. Ширина - 12 см, висота - 15 см, відступ від стіни - 18 см. Нова колекція флористичних бра представлена у двох кольорах корпусу (латунь та хром) і включає дві варіації дизайну: у вигляді кулі та у вигляді кулі на металевій основі. Вони гармонійно доповнять простір та стануть акцентними деталями інтер'єру.
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х10х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 1 |
| Відступ від стіни | 18 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Ширина | 12 |
| Висота | 15 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!