Мінімалістична елегантна люстра зі скляними матовими плафонами у формі кулі. Дана модель люстри представлена у 4-х варіантах комплектації, на 4, 6, 9 та 12 плафонів.
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 4 |
| Форма | Квадрат |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!