Ексклюзивна люстра в трендовому кольорі корпусу Satin Nickel
Артикул: ID-3642
В наявності
5 805 грн
4 354 грн
| Колір корпусу | Сатин-нікель |
| Максимальна висота | 97 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Цоколь | E27 |
| Розмір плафона | 13х12 см |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 9 |
| Розмір упаковки | 41х34х23 см |
| Вага (кг) | 1.7 |
| Ширина | 50 |
| Висота | 27 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!