Дизайнерський світильник з унікальним дворівневим каркасом
Артикул: ID-4064
Закінчується
10 795 грн
8 096 грн
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 76 см |
| Цоколь | E14 |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 9 |
| Розмір упаковки | 95х95х25 см |
| Вага (кг) | 7 |
| Ширина | 95 |
| Довжина | 95 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!