VERTIGO NOVA - це світильники які мають промисловий шарм та сучасний акцент. Не зважаючи на металевий корпус, їх дизайн забезпечує невагомість і легкість у розміщенні. Вони немов додають гостинності інтер'єру та водночас є ненав'язливим світловим рішенням. Діаметр люстри 80 см. Цоколь Е27 на 1 лампу.
| Мінімальна висота | 25 см |
| Максимальна висота | 180 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Ширина | 80 |
| Довжина | 80 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!