| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 210 см |
| Мінімальна висота | 63 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розмір монтажної планки | 5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 1 |
| Розмір упаковки | 46х29х36 см |
| Вага (кг) | 1 |
| Ширина | 10 |
| Висота | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!