Дизайнерський світильник FELISA у золотому каркасі
Артикул: ID-3734
Під замовлення
8 445 грн
| Діаметр | 60см |
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Потужність, Вт | 31 |
| Кількість ламп | 3 |
| Розмір упаковки | 65х65х15 см |
| Розмір упаковки | 85х85х15 см |
| Розмір упаковки | 105х105х15 см |
| Вага (кг) | 3 |
| Вага (кг) | 4 |
| Вага (кг) | 5 |
| Ширина | 60 |
| Довжина | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!