Дизайнерський сучасний підвіс під лампу в білому глянцевому корпусі з фурнітурою хром
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Цоколь | E27 |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір упаковки | 52х37х21 см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Ширина | 30 |
| Довжина | 30 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!