Дизайнерський підвіс HEARDY у металевому корпусі із скляним циліндричним плафоном на одну лампочку. Розмір скляного корпусу - 25х7 см. Є можливість регулювати висоту від 30 до 175 см. Ця модель підвісного світильника представлена у двох кольорах металевого каркасу: латунь та хром.
| Мінімальна висота | 30 см |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Цоколь | E27 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!