Дизайнерський підвісний світильник в латунному каркасі
Артикул: ID-3596
Під замовлення
3 715 грн
Ця модель може бути як настінний світильник, так і підвісним світильником
| Довжина | 30 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 1 |
| Довжина | 30 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!