| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Цоколь | E27 |
| Розмір плафона | 15 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Графіт |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір упаковки | 34х27х26 см |
| Вага (кг) | 1.3 |
| Ширина | 18 |
| Довжина | 18 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!