Дизайнерський підвісний світильник в чорному корпусі з вбудованими світлодіодами - LEDA
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 320 см |
| Мінімальна висота | 100 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип кріплення | дюбель |
| Потужність, Вт | 18 |
| Розмір стельової основи | 9х5 см |
| Розмір стельової основи | 6х3 см |
| Форма | Овал |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Висота | 220 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!