Дизайнерський підвісний світильник DIVINA у золотистому каркасі
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 260 см |
| Мінімальна висота | 75 см |
| Цоколь | GU10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір упаковки | 57х23х20 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Ширина | 13 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!