Дизайнерський підвіс-метелик Divinare Letizia
Артикул: ID-3088
Під замовлення
3 165 грн
Дизайнерський підвіс-метелик Divinare Letizia це вишукане джерело додаткового освітлення в інтерєрі. Висота регулюється завдяки кабелю. Загальний розмір корпусу світильника 20х17 см.
| Світлова температура | 3500К |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 5 |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Розмір стельової основи | 9х4 см |
| Ширина | 17 |
| Висота | 35 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!