Дизайнерський латунний підвіс з гнучкою LED стрічкою
Артикул: ID-3188
Під замовлення
4 256 грн
Дана люстра складається з латунного металевого підвісу-корпусу, який обвиває світлодіодна кругла гнучка стрічка. Завдяки свому дизайну ця модель може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоу-румах. Дана модель люстри представлена у корпусі 60 см.
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 190 см |
| Мінімальна висота | 80 см |
| Цоколь | LED |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 19 w |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Висота | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!