Дизайнерський рейковий світильник в чорному корпусі на 10 плафонів
Артикул: ID-2325
Закінчується
8 015 грн
Легкість прозорих повітряних плафонів на одному фото. Дизайнерський рейковий світильник з прозорими плафонами кулями різного діаметру з хаотичним розміщенням на лінійному корпусі з чорного матового металу і світлодіодним кільцем. Модель представлена в двох розмірах: 90 см на 7 плафонів 120 см на 10 плафонів
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 15 |
| Кількість ламп | 10 |
| Форма | Прямокутник |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Довжина | 120 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!