Дизайнерський 3-х ярусний світильник КРИЛА СВІТЛА із чорною основою
Артикул: ID-2588
Закінчується
Серія дизайнерських модульних світильників "КРИЛА СВІТЛА" вражає своєю елегантністю, інноваційністю та неймовірними конструкційними рішеннями. Їх дизайн натхненний природними мотивами, легкістю та витонченістю конструкції. Кожен світильник складається з металевої основи, двох світлодіодних точок подачі нейтрального світла та круглих випуклих дисків, виготовлених з метакрилату, що забезпечує м'яке та рівномірне освітлення. При монтажі світильників ви можете регулювати відстань між дисками відповідно до ваших потреб та загальну висоту світильника (від 90 до 120 см) відповідно та особливостей інтер'єру. Серія "КРИЛА СВІТЛА" представлена у двох кольорах корпусу (чорний або золотий) та включає три варіації комплектації, що дозволяє знайти ідеальне рішення для будь-якого простору. Світильники серії представлені в таких варіантах: - **На 2 диски-яруси** (68+68 см) - **На 3 диски-яруси** (36+68+36 см) - **На 4 диски-яруси** (36+68+36+21,5 см) Серія "КРИЛА СВІТЛА" додасть витонченого акценту будь-якому приміщенню, створюючи унікальну атмосферу комфорту і стилю.
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 90 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 13 |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 68 |
| Довжина | 68 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!