Дизайнерське бра в чорному кольорі з кришталевими пластинами
Артикул: ID-4020
В наявності
2 295 грн
2 066 грн
Розкішна серія люстр + бра в чорному кольорі корпусу з криштелевими видовженими камінчиками
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E14 |
| Розмір плафона | 20 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 1 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 31,6х29х22 см |
| Вага (кг) | 1 |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для їдальні |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 18 |
| Довжина | 23 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!