Настінний світильник Phobos 2 у двох кольорах каркасу: чорний та латунь Завдяки рухомому механізму ви можете виставити бра: вертикально, горизонтально та під певним кутом Модель представлена у трьох розмірах 60 см, 80 см та 100 см
| Довжина | 60 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 8 |
| Потужність, Вт | 14 |
| Потужність, Вт | 10 |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Розмір упаковки | 66х15х16 см |
| Розмір упаковки | 86х15х15 см |
| Розмір упаковки | 106х15х15 см |
| Вага (кг) | 1 |
| Вага (кг) | 1.2 |
| Вага (кг) | 1.4 |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра в передпокій |
| Тип приміщення | Бра для коридору |
| Тип приміщення | Бра для ванної кімнати |
| Ширина | 7 |
| Довжина | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!