Дизайнерське бра Modulo на 1 або 2 плафони
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Золотий |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Хромоване напилення |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 4 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 27х19х16 см |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 12 |
| Довжина | 20 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!