Дизайнерська люстра Circus Ago в корпусі метал чорного кольору. Люстра має можливість змінювати кут нахилу плафонів. Люстра доступна з двома варіантами плафонів : 1 плафон чорного кольору + 2 зеленого 3 чорних плафони
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип кріплення | Металевий трос |
| Потужність, Вт | 21 |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Форма | Прямокутник |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Довжина | 120 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!