Дизайнерська світлодіодна люстра у чорному каркасі із латунними кільцями
Артикул: ID-2881
Під замовлення
9 215 грн
Фантастична модель світлодіодної люстри у чорному каркасі із латунними кільця на 3 режими освітлення
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 190 см |
| Мінімальна висота | 10 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 28 w |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Розмір упаковки | 84х61х13 см |
| Вага (кг) | 5 |
| Ширина | 55 |
| Довжина | 80 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!