Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі кристали, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу золотого кольору, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди з нейтральним світлом надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна у двох розмірах: 60 та 80 см в діаметрі (потужність 11 і 19 Вт відповідно до розміру) та у двох кольорах корпусу (хром та золотий).
| Бренд | LineF |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Потужність, Вт | 11 w |
| Розмір стельової основи | 15х6 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Серія | Структури Titanium |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Діаметр корпусу | 60 |
| Ширина | 60 |
| Довжина | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!