Дизайнерська люстра з білим натуральним пір'ям в золотому корпусі
Артикул: ID-3084
Під замовлення
5 985 грн
Дизайнерська люстра з білим натуральним пір'ям в золотому металевому корпусі на 3 лампочки. Висота люстри регулюється, мінімальна висота до 60 см, а максимальна - 90 см. Діаметр абажура з натурального пір’я - 50 см.
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Цоколь | E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 3 |
| Розмір упаковки | 55х55х44 см |
| Вага (кг) | 5 |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Ширина | 50 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!