Дизайнерська люстра Luxury Italian
Артикул: ID-3601
Під замовлення
20 385 грн
13 250 грн
Завдяки регулюючому механізму, можна змінювати напрямок плафонів.
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Цоколь | G9 |
| Колір плафона | Янтарний |
| Колір плафона | Графіт |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 8 |
| Розмір упаковки | 65х51х41 см |
| Вага (кг) | 9 |
| Ширина | 55 |
| Довжина | 75 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!