Дизайнерська люстра LED у видовженому корпусі
Артикул: ID-3281
Під замовлення
6 555 грн
Дизайнерська люстра LED у видовженому корпусі чорного кольору із золотистою фурнітурою
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 68 см |
| Мінімальна висота | 38 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип кріплення | в трьох точках |
| Потужність, Вт | 23 |
| Розмір упаковки | 95х20х20 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Довжина | 120 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!