Дизайнерська люстра із серії Mysa Pearl 60 см на 3 світлових режими
Артикул: ID-1504
Закінчується
8 375 грн
Серія люстр Mysa Pearl у вигляді кола із світловими кулями на металевому корпусі кольору латунь. Ці люстри представлені у двох діаметрах - 60 см та 80 см.
| Серія | Pearl |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 135 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Матеріал розсіювача | Полімер |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Потужність, Вт | 20 |
| Ширина | 60 |
| Довжина | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!