Дизайнерська люстра Circus Ago в корпусі метал чорного кольору з плафонами з органічного пластику. У люстрі є можливість змінювати кут нахилу плафонів. Модель доступна у трьох розмірах: 60 см (4 лампи), 80 см (6 ламп) та 100 см (8 ламп).
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 175 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 42 |
| Кількість ламп | 6 |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Діаметр корпусу | 80 |
| Ширина | 80 |
| Довжина | 80 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!