Drusa - це люстра натхненна горою діамантів. Завдяки нескінченним хроматичним відтінкам вона приносить свіже, модне відчуття в будь-який простір.‎ Ця люстра створює гармонію між світлом та формами. Корпус виготовлений з якісного пластику білого або золотого кольору. На корпусі вбудовані світлодіоди з нейтральним світлом.
| Колір корпусу | Білий |
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Цоколь | LED |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 16 w |
| Розмір упаковки | 66х66х33 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Вага (кг) | 3.4 |
| Ширина | 60 |
| Довжина | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!