| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Стельова основа |
| Потужність, Вт | 25 w |
| Потужність, Вт | 37 w |
| Ширина | 60 |
| Довжина | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!