Дизайнерська латунна LED люстра з акриловими кульками Ø 80 см
Артикул: ID-2605
Під замовлення
8 755 грн
Дизайнерська LED люстра з білими матовими акриловими кульками у латунному каркасі, діаметром 80 см. Потужність люстри - 55 Вт. Люстра має три світлових режими: нейтральний, теплий, холодний. Є можливість регулювати висоту від 25 до 120 см.
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір стельової основи | 20х5 см |
| Колір фурнітури | Білий |
| Потужність, Вт | 55 w |
| Ширина | 80 |
| Довжина | 80 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!