Дивовижна люстра Taraxacum на 20 ламп Корпус люстри форми гексагон з нержавіючої сталі хромованого кольору
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Цоколь | G4 |
| Розмір плафона | 8 см |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 20 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!