Декоративні підвісні світильники Seagull bird
Артикул: ID-3935
Під замовлення
2 205 грн
Декоративні підвісні світильники у формі птаха-чайки Оригінально виглядать в комплекті з декількох світильників Такі підвіси можна використовувати в якості декоративного освітлення, або як підсвітку для конкретної зони Тип А - опущені крильця (120*380) Тип В - підняті крильця (120*390)
| Довжина | 38 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 2 |
| Розмір упаковки | 55х55х30 см |
| Вага (кг) | 3 |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Ширина | 8 |
| Довжина | 38 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!