Декоративна люстра, що складається з пелюсток-пір’я з тонкого білого акрилу
Артикул: ID-4044
Під замовлення
4 045 грн
Декоративна об’ємна люстра, що складається з пелюсток-пір’я з тонкого білого акрилу Абажур виготовлений зі спеціального, термостійкого акрилу, що легкий в догляді і чудово зберігає свою форму Завдяки білому кольору пелюсток світло в абажурі м’яке та розсіяне Початкова ідея світильника прийшла до нас з Данії
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Цоколь | E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал корпусу | Термостійкий пластик |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір упаковки | 35х35х37 см |
| Вага (кг) | 1 |
| Ширина | 35 |
| Висота | 42 |
| Довжина | 35 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!