Видовжена модель представлена довжиною 100 см та 120 см
| Довжина | 100 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 145 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 29 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 20 |
| Потужність, Вт | 10 |
| Розмір упаковки | 106х30х12 см |
| Розмір упаковки | 127х30х12 см |
| Вага (кг) | 3 |
| Ширина | 17 |
| Довжина | 100 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!