Cучасний підсвічник в золотому корпусі з подвійними плафонами
Артикул: ID-3791
В наявності
7 445 грн
6 328 грн
Розкішний сучасний підсвічник в золотому кольорі корпусу з плафонами з подвійного скла: прозоре та біле матове Висота світильника регулюється завдяки ланцюжку. Модель може бути підвісною (для високих стель) або стельовою
| Тип | А |
| Кількість ламп | 6 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Цоколь | E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 6 |
| Кількість ламп | 8 |
| Розмір упаковки | 60х34х32 см |
| Розмір упаковки | 63х34х32 см |
| Вага (кг) | 6.3 |
| Вага (кг) | 4.8 |
| Ширина | 70 |
| Довжина | 70 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!