Підвісний світильник, який створений з гнучких дисків з металу Після розправлення та моделювання пластин, срібні або золоті диски випромінюють м’яке мерехтливе сяйво Модель доступна в сріблі та золоті на 1/2/3/4 підвіси на одному кріпленні
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Цоколь | G9 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 3 |
| Розмір упаковки | 31x31x15.5 см |
| Вага (кг) | 0.8 |
| Ширина | 50 |
| Довжина | 50 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!