Чорний світильник у горизонтальній формі 90 см із білою led кулькою
Артикул: ID-2105
Закінчується
Підвісний світильник у горизонтальній формі металевого чорного корпусу із білою пластиковою led кулькою (діаметр 10 см), яка оснащена вбудованими світлодіодами на 3 режими світла. Потужність світильника - 7 Вт. Довжина металевого корпусу - 90 см, діаметр - 3 см. Загальна висота світильника регулюється від 15 до 140 см, відповідно до особливостей інтер'єру. Серія дизайнерських світильників Tube&Ball представлена у двох кольорах металевого корпусу (чорний та латунь) та у двох варіаціях: 1) у вертикальному положені: білий пластиковий led каркас із металевою кулькою (60 та 90 см) металевий каркас із білою акриловою led кулькою (60 та 90 см) 2) у горизонтальному положені: білий пластиковий led каркас із металевою кулькою (90 см) металевий каркас із білою акриловою led кулькою (90 см)
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Потужність, Вт | 7 w |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Ширина | 10 |
| Довжина | 90 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!