Стіновий світильник виготовлений із металу чорного кольору та доповнений хромованою фурнітурою. Довжина корпусу - 48 см, відступ від стіни -16 см. Дизайн світильника гармонійно доповнюють три круглі плафони (8х5 см) із вбудованими світлодіодами (24 Вт), що випромінюють світло нейтральної температури. Між основою і плафонами є регулюючий механізм, завдяки якому можна повертати та направляти світловий потік. Перевагою даної моделі також є наявність вимикача на корпусі світильника.
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 24 w |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір плафона | 8х5 см |
| Колір фурнітури | Хром |
| Розмір стельової основи | 44х3х5 см |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Тип приміщення | Люстри в передпокій |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для коридору |
| Тип приміщення | Бра для ванної кімнати |
| Довжина | 48 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!